Przepiękne Beskidy i ciekawy Żywiec

Przepiękne Beskidy i ciekawy Żywiec
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Wielu ludzi którzy uprawiają turystykę pieszą skupia się głównie w okolicach Zakopanego, gdzie niejednokrotnie w kolejce i tłumie innych amatorów górskich wędrówek przemierzają górskie szlaki. A przecież polskie góry to nie tylko Tatry ale również inne nie mniej interesujące a już napewno mniej zatłoczone pasma. Chciałbym króko skupić się na jednym z nich. Jako osoba dla której piesze wędrówki są pasją samą w sobie mogę polecić każdemu turyście wycieczki w Beskidy .

To interesujące miejsce dzieli się na kilka pomniejszych pasm na czele z Beskidem Żywieckim i Śląskim. Bogactwo ciekawych tras w tym rejonie naprawdę zaskakuje nie tylko swoją ilością ale także atrakcyjnością. Przepięknę panoramy ze zboczy Rysianki i Lipowskiej czy też wschód słońca oglądany z Babiej Góry bez wątpienia portafią na długo zapaść w pamięć. Tutaj w spokoju i ciszy można delektować się przyrodą.

Ponadto po zejściu z beskidzkich szczytów można udać się na zwiedzanie Żywca . Miasto posiada kilka interesujących zabytków a ponadto szklaneczka zimnego żywieckiego piwa bez wątpienia ochłodzi po całodniowej górskiej wędrówce.

Na żywieckim rynku istnieje też Biuro Turystyczne SportEvents , z którym to można wybrać się na ciekawą wycieczkę po okolicy wraz z przewodnikiem

Zapraszam Was serdecznie w Beskidy. Naprawdę warto.

Nasze pozostałe wpisy o turystyce:

Slowa kluczowe: Tynk mozaikowy Lakma, plisy Oświęcim, przesłony wodoszczelne, endoskop laryngologiczny sinutronic, Tanie multiplikatory, redox extreme efekty, tanie taxi legnica, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, baront schody, Minikoparka Gorlice, balayage kraków

About author

Related Articles