Kwatery Rewal

Kwatery Rewal
1 vote, 2.00 avg. rating (60% score)

Zachodnie wybrzeże Bałtyku

Choć wiele osób na wakacje woli wybierać wschodnie wybrzeże Morza Bałtyckiego, z Trójmiastem i Helem na czele, zachodnie wybrzeże jest równie piękne i ma nam wiele do zaoferowania. Najbardziej znanym zabytkiem tej części polskiego morza są zdecydowanie ruiny kościoła w Trzęsaczu, pozostałość po gotyckim kościele pw. św. Mikołaja, który zapadł się w efekcie abrazyjnej działalności mórz. Po świątyni pozostała jedynie południowa ściana, która dziś znajduje się u wybrzeża klifu. Sam Trzęsacz jest jednak raczej niewielką miejscowością, która prócz deptaku i kolejki wąskotorowej nie ma zbyt wiele do zaoferowania turystom. Jest to z pewnością miejscowość dla osób, które cenią sobie spokój i przedkładają możliwość pieszych wycieczek nad przesyt różnorakich atrakcji.

Inaczej sprawa ma się w leżącym nieco bardziej na zachód Pobierowie, gdzie atrakcji jest aż zanadto. Główna ulica tego miasta przepełniona jest barwnymi sklepami, punktami gastronomicznymi, salonami gier i atrakcjami dla dzieci. To oczywisty wybór dla par z małymi dziećmi, które chcą zapewnić swoim pociechom niezapomniane wakacje. W mieście nie brak rozrywek i panuje tam ciągły gwar.

Złoty środek pomiędzy zapewnieniem spokoju, a dostarczeniem licznych atrakcji zdaje się znajdować Rewal. Miasto oferuje co prawda wiele rozrywek, takich jak wesołe miasteczko czy salony gier, lecz znajdziemy tu także promenadę z aleją róż i amfiteatr. Jeśli poszukujemy kwatery Rewal również jest doskonałym wyborem, ze względu na liczne oferty pokojów do wynajęcia, spośród których każdy wybierze coś dla siebie.

Nasze pozostałe wpisy o turystyce:

Slowa kluczowe: lpk208, redox extreme efekty, Minikoparka Gorlice, Szamba Betonowe Lesko, ra nails lakier hybrydowy, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, Szamba Betonowe Brzozów, Fotoodmładzanie żary, plisy Oświęcim, orienteering miejski na imprezę integracyjną, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków

About author

Related Articles