Krótki wypad na Wielkanoc

Krótki wypad na Wielkanoc
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

W wielu firmach wielkanocny urlop rozpoczyna się razem z czwartkowym popołudniem. Daje to nam aż 4 dni na krótki wyjazd. A w 4 dni da się pojechać praktycznie wszędzie. Turystyka w okresie świąt staje się coraz popularniejsza, więc można znaleźć dobre oferty wypoczynku weekendowego w biurach podróży lub tanie loty u największych przewoźników na ten właśnie czas. Można też znaleźć samemu tani nocleg przez internet i pojechać samochodem.

Gdzie się wybrać? W marcu jest już dość ciepło, ale w wysokich górach nadal leży śnieg. Zatem można pojechać i na narty do Austrii czy Włoch, albo polecieć na Gran Canarię, aby złapać trochę wiosennego słońca. Dobrym pomysłem jest też zwiedzenie którejś z europejskich stolic, ponieważ lot będzie krótki, tani, a wyjazd owocny, ponieważ o tej porze roku nie będzie tłumów turystów, a to oznacza krótsze stanie w kolejkach i więcej zwiedzania. Można też po prostu pojechać nad polskie morze, aby spacerować brzegiem plaż i snuć się po mniejszych i większych dopiero odżywających po zimie miasteczkach.

——————————
źródło: www.bonusiki.pl

Nasze pozostałe wpisy o turystyce:

Slowa kluczowe: zeltiq Warszawa, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Tynk mozaikowy Lakma, turnabol, przesłony wodoszczelne, drążenie foremników, Szamba Betonowe Brzozów, highlightersmink, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, plisy Oświęcim, etykiety inspekcyjne na zamówienie

About author

Related Articles