Jeśli Korfu ? to tylko samochodem

Jeśli Korfu ? to tylko samochodem
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Loty na Majorke (6)Zdecydowanie najlepszy sposób na to, aby zwiedzić Korfu to wynająć samochód. Jest to największa i najbardziej wysunięta na północ grecka wyspa. Ma 60 km długości maksymalnej i 30 km szerokości. Góra Pantokrator jest najwyższym punktem Korfu – ma 906 metrów i jeśli wjedziesz aż na jej szczyt możesz zobaczyć całą wyspę. Jeśli chcesz naprawdę zobaczyć wszystkie atrakcje tej wyspy to czeka na ciebie około 4 dni stałej jazdy (choć można przejechać z jednego końca wyspy na drugi w ciągu pół godziny).

Najlepiej jest z wyprzedzeniem zarezerwować wynajem samochodu nie czekając z tym, aż do momentu wylądowania na lotnisko w Korfu. W ten sposób mógł zaoszczędzić czas na wypełnianiu formalności po przyjeździe na Korfu. Poza tym wynajem samochodu z lotniska będzie również oznaczać, że nie będziesz musiał szukać autobusu lub wynajmować taksówki, aby dotrzeć do swojego hotelu czy innego miejsca zakwaterowania. Potem już czekają na ciebie korale, skamieniałości kraby, homary, węże, rozgwiazdy i gąbki.

Nasze pozostałe wpisy o turystyce:

Slowa kluczowe: biceps 34cm, plisy Oświęcim, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, Tanie multiplikatory, bcaa katowice sklep, certyfikat flange fitter, durobet ceny, Vademecum elektryka SEP, rozstępy biceps, Gniewiński portal, Usuwanie owłosienia żary

About author

Related Articles